Krótkie podsumowanie roku 2013

Jest mi bardzo miło poinformować, że już od 8 miesięcy jesteśmy razem! 😉

Na początku krótkie podsumowanie informacji:

  • Łącznie od maja mojego bloga odwiedziło ponad 5000 osób. Jest mi tym bardziej miło, że z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc jest Was coraz więcej.
  • Moją stronę na facebook’u działającą od września polubiło już 156 osób.

Rok 2013 był rokiem, w którym postanowiłam założyć bloga. Nie sądziłam, że mnie to aż tak wciągnie i muszę przyznać, że łapie się na tym, że gdziekolwiek nie pójdę zawsze szukam różnych gadżetów, które mogłyby wzbogacić zdjęcie na bloga, zaczynając od papilotek, foremek, pater po różne wstążki i sznurki. 😉

No i najważniejsza część, czyli do jakiego przepisu zaglądaliście najczęściej! 😉 Przeglądając statystyki postanowiłam pokazać Wam pierwsze 5 najpopularniejszych przepisów!

I tak na pierwszym miejscu znalazły się…… NALEŚNIKI AMERYKAŃSKIE!!! ;D

Amerykańskie naleśniki z syropem klonowym

Tuż później na miejscu drugim uplasowało się ciasto truskawkowe na zimno. Miejsce trzecie należy do musu brzoskwiniowego, czwarte do świątecznego sernika piernikowego, a piąte do mlecznych cukierków z żurawiną. 😉

Ciasto truskawkowe

Mus brzoskwiniowy

Sernik piernikowy

Mleczne cukierki z żurawiną

Tak wygląda pierwsza piątka najczęściej oglądanych (i mam nadzieję, że wykorzystywanych) przepisów.

Kończąc to krótkie podsumowanie chciałabym tylko dodać, że w obecnym 2014 roku mam zamiar ostro wziąć się za blogowanie, a także zmienić kilka rzeczy na blogu, oczywiście na lepsze! 😉 Jeżeli macie jakieś propozycje zmian, to śmiało piszcie w komentarzach!

Do następnego razu! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *